Kontakt Cliniclands

Kundeservice

Hana Vojnikovic
Telefon: +45 71 82 65 83
E-mail: kundeservice@cliniclands.com

Hanna Westermark
Telefon: +45 71 82 65 83
E-mail: kundtjanst@cliniclands.com

Elin Svensson
Telefon: +45 71 82 65 83
E-mail: kundtjanst@cliniclands.com

Johanna Sjöstrand
Telefon: +45 71 82 65 83
E-mail: kundtjanst@cliniclands.com

Zandra Svensson
Telefon: +45 71 82 65 83
E-mail: kundtjanst@cliniclands.com

Amanda Andersson
Telefon: +45 71 82 65 83
E-mail: kundtjanst@cliniclands.com

Webb & Administration

Kimberly Paredes
Telefon: +46 410-741226
E-mail: kimberly@cliniclands.com

Adresse

Cliniclands Danmark
Jernbane Allé 37a
2630 Taastrup

Salg og markedsføring

Falk Andersson
Telefon: +46 410-741221
Mobil: + 46 702-720299
E-mail: falk@cliniclands.com

Daniel Skoglund
Telefon: +46 410-741224
Mobil: +46 702-717174
E-mail: daniel@cliniclands.com

Niklas Schori
Telefon: +46 410-741225
Mobil: +46 709-909950
E-mail: niklas@cliniclands.com

Økonomi

Cecilia Guzman

Telefon: +46 410-741228
E-mail: cecilia@cliniclands.com

close

Nyt produkt hos Cliniclands

Vi arbejder målrettet på, at have de rette produkter på lager til din klinik. Derfor ønsker vi, at I de nedenstående felter noterer hvilket produktet I ikke kan finde eller mangler – så vender vi tilbage snarest muligt med en eventuel løsning.

close