Kontakt Cliniclands

Salg

Hana Vojnikovic
Telefon: +45 71 82 65 83
Mobil: +46 795-851441
E-mail: Hana.Vojnikovic@cliniclands.com

Daniel Skoglund
Telefon: +46 410-741224
Mobil: +46 702-717174
E-mail: daniel@cliniclands.com

Diana Bergstrand
Telefon: +46 410-741225
E-mail: Diana.Bergstrand@cliniclands.com

Gustav von Brömsen
Telefon: +46 410-301152
Mobil: +46 79-5851449
E-mail: Gustav.vonbromsen@cliniclands.com

Markedsføring

Anna Willgohs
Telefon: 0410-741229
E-mail: Anna.willgohs@cliniclands.com

Økonomi

Cecilia Guzman
Telefon: +46 410-741228
E-mail: cecilia@cliniclands.com

Kundeservice

Telefon: +45 71 82 65 83
E-mail: Kundeservice@cliniclands.com

Adresse

Cliniclands Danmark
Produktionsvej 26
2600 Glostrup

close

Nyt produkt hos Cliniclands

Vi arbejder målrettet på, at have de rette produkter på lager til din klinik. Derfor ønsker vi, at I de nedenstående felter noterer hvilket produktet I ikke kan finde eller mangler – så vender vi tilbage snarest muligt med en eventuel løsning.

close